Kamera vezhguese 360° me Wireless

Kodi: 1080P
3,990 L 


Sasia:


Kamera vezhguese 360° me Wireless Mbani shtepine apo biznesin tuaj te sigurt me kete super produkt. 1080P HD Definition me pamje te qarte dhe gjate natës👌 Ju mund ta menaxhoni shtepine, zyren apo biznesin tuaj nga kudo ndodheni. Suporton karte SD nga 8 deri ne 128 GB. (Karta nuk perfshihet) Lidhja Wireless: Wi-Fi 2.4 GHz. Perdorimi: Montojeni si nje llampe te thjeshte, shkarkoni aplikacionin qe keni ne udhezues dhe ndiqni hapat e percaktuar. Karakteristikat: Furnizimi me energji elekt

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.