- 11 %

Adapter Playstation 4 Charging Station (105753)

Kodi: 105753
3,990 L 
4,490 L


Sasia:


Ky karikues baze mban dhe karikon 2 leva njekohesisht per te siguruar qe ato jane te gatshme per te luajtur. Kur leva karikohet ju do te viheni ne dijeni me ane te nje indikatori LED. Menjehere pasi te mbaroni lojen vendosini levat perseri ne karikuesin baze dhe ato do te jene hati per heren tjeter.

nga Alba Game

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.