Nat Geo Quiz Wild Life PS3 (105700)

Kodi: 105700
3,490 L 


Mosha

Sasia:
Nxito! Vetem 1 ne gjendje.


Nat Geo Quiz! Wild Life eshte kuizi I ri per tere familjen nga Black Bean Game, qe do tju beje kurioze dhe do tju zbavise ne pa fund ne fushat e pafund te National Geographic. Video dhe foto me rezolucion te larte do tju dergojne ne te gjithe boten, ne kerkim te mrekullive te natyres: nga ato me qesharake ne ato me terheqese dhe madherishme. Do te mbeteni te ngulitur perpara TV bashke me prinderit dhe miqte, deri ne pyetjen e fundit.

nga Alba Game

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.