Tapet per te luajtur - SAFARI 93x93 cm

Kodi: 1030028
3,580 L 


Sasia:


Ngjyra të theksuara të tërhequr vëmendjen e fëmijës dhe të zhvillojnë imagjinatën e tij. Japin gëzim dhe argëtim për fëmijën tuaj. Dyshek të butë me ngjyra të theksuara që stimulojnë kureshtjen. Mund të zhvendoset lehtë dhe të vendoset në park dhe në dysheme, ku ajo mund të shndërrohet në një zonë per te luajtur. Të përshtatshme për moshat 0 muaj deri në 2 vjet. Dimensionet: 93 x 93 cm.

nga Lorelli

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.