Perizoma Dantellë E Zezë Me Lidhëse

Kodi: 102966
1,300 L 


Sasia:


DETAJE Materiali: Poliester, Spandex Ngjyra: E zezë Përmbajtja: 1 Pjesë PËRSHKRIMI Perizoma e zezw me një dizajn mjaft sensual nga linja Baci Lingerie! Lidhwse të holla të rregullueshme, mikro-rrjetë dhe në pjesën e përparme një fjongo të bukur në saten të kuq. Madhësi unike që të përshtatet nga 40 deri në madhësinë 46.

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.