Baby Phone

Kodi: 10280011
5,400 L 


Ngjyra

Sasia:


Qëndroni në kontakt me fëmijën tuaj për çdo moment qe eshte vetëm! Telefoni i foshnjës Lorelli ju lejon të dëgjoni ndonjë tingull të prodhuar nga foshnja. Ka një tregues të lehtë për kontrollin e volumit dhe dy kanale radio; Transmetuesi është mundësuar nga energjia elektrike, ndërsa marrësi është mundësuar nga bateri ose nga përshtatësi 9V. Mkrofon me ndjeshmëri të lartë; Funksioni VOX; 2.4 GHz transmetim dixhital. Zë i qartë kristal; Ka 16 kanale për të shmangur ndërhyrjet. 400 mt ne

nga Lorelli

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.