Pershtates universal per rubinetin e ujit

Kodi: 102647
700 L 


Sasia:


100% produkt i ri dhe me cilësi të lartë. I lehtë për tu instaluar, i përshtatshëm për shumicën e rubinetave të rrumbullakëta. 3-mode: Jet, Jet + Dush dhe Dush. Pershtatesi mund të rrotullohet dhe pozicionohet 360 gradë për të pastruar lehtë në cdo kend. Redukton kostot e energjisë dhe përdorimin e ujit deri në 70%.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.