Set per perkujdesjen e thonjve

Kodi: 1024019
450 L 


Ngjyra

Sasia:


Set per perkujdesjen e thonjve. Kompleti përbëhet nga gërshërë të palosshme dhe një prehese thonjsh që janë të dizajnuara posaçërisht për të mbrojtur fëmijën nga dëmtimet. Duke qenë i përshtatshëm dhe praktik, gërshërët e bëjnë prerjen e thonjve delikate të fëmijëve një profesion të sigurt.

nga Lorelli

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.