Karrige ushqimi BONBON

Kodi: 1010031
6,500 L 


Sasia:


Karrige per ngrenie BONBONr nga Lorelli. Mosha nga 6 muaj. Materiale Pvc, Plastike. Ngjyra e bardhë, e kaltër. Mbulesa nuk e deperton ujin dhe pastrohet lehte. Rrip sigurimi me pesë pike. Shporta për pajisje. Vendi për një shishe ose filxhan. Karrige shumë e lehte, kompakte dhe e rehatshme, praktike per tu levizur. Ngjyrosje e ndritshme e indit, i cili ka një efekt pozitiv në gjendjen psikoemocionale të fëmijës.

nga Lorelli

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.