Karrige ushqimi VENTURA

Kodi: 1010030
25,500 L 


Sasia:


Karrige ushqimi VENTURA e cila merr dy pozicione te ndryshme, nje per relaksin e femijes e cila mund te lekundet automatikisht nepermjet gradimit disa minutesh dhe nje pozicion te pershtatshem per tu ushqyer. Tavolina ka nje shtrese silikoni qe i vendoset siper sa here qe femija ha ne menyre qe pastrimi te jete me i lehte. Me 5 pika sigurie qe femija te mos levize dhe te rrezohet. Pjesa mbeshtetese e kembeve mund te marre dy pozicione te ndryshme.

nga Lorelli

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.