Karrige djep me lekundje TANGO

Kodi: 1009007
18,900 L 


Sasia:


Karrige djep me lekundje TANGO: Karateristikat: -Panel muzikor me 12 melodi dhe volum të rregullueshëm -Timer me intervale 8, 15 dhe 30 minuta -5 pika sigurie -4 bateri / nuk janë të përfshira në set. -Adaptori / i përfshirë në set. -Funksioni MP3, telekomande -Loder me 3 kafshe -3 nivele vibrimi -Mbështetëse e rregullueshme në 3 pozicione

nga Lorelli

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.