Sexholino Lusso e markes Lorelli 360‎°

Kodi: 10071111905
19,500 L 


Sasia:


Sexholino Lusso e markes Lorelli. Rrotullohet 360‎° për ta vendosur femijen ne te gjitha pozicionet qe deshironi dhe per tu pershtatur ne sediljen e makines. Nje avantazh tjeter i kesaj sexholino eshte dhe mbulesa siper kokes si tek karrocat. Vendosje e lehtë e sigurt me Isofix +. Per peshe nga 9 deri ne 36 kg femija. Perberje shume e bute e vendit te kokes, shtresat, jasteku qe e ben te pershtatshme dhe per femijet e porsalindur. 3 rripa sigurie me 5 pika. Sedilja Bertoni Lorelli Lusso është në

nga Lorelli

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.