Triciklete Speedy

Kodi: 1005043
17,670 L 


Sasia:


Mbështetëse e rregullueshme në 2 pozicione dhe e rehatshme. Tende e rregullueshme. Me drita dhe me muzikë. Çantë, shportë pëlhurë me mbulesë plastike. Buton për të rregulluar timonin. Buton rrotullues të sediljes - Rrotullim 360º Frenohet në secilën prej rrotave të pasme. 3 pika sigurie. Dorezë e rregullueshme në 2 pozicione. Mund të mbahet në 3 pozicione të ndryshme + biçikletë me tri rrota.

nga Lorelli

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.