- 7 %

Triciklete MATRIX

Kodi: 1005031
11,253 L 
12,100 LPer momentin, ky produkt nuk eshte ne gjendje.


Ky produkt nuk mund te porositet!

Triciklete per femije, Matrix nga marka Lorelli. Karakteristikat: Eshte lehtë të palosshme. Permban tendë të palosshme, çantë, parakolp sigurie, kornizë çeliku, mbështetëse të rregullueshme, mbulesë mbështetëse të palosshme. Mund te mbahet ne disa pozicione 1-pozicioni: mbrapa tek prindi 2-pozicioni: kontrollimi i prindërve biçikletë me tri rrota mbajtëse plastike / shishe rripat e sigurisë.

nga Lorelli

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.