Pompe thithese dhe gota me masazh

Kodi: 100222
1,400 L 


Sasia:


Pompe thithese dhe gota me masazh.👌 Terapia qe ka nje perdorim ne mjekësine tradicionale kineze, mjaft efektive, vjen dhe ne ebuy.al •Terapi e arterieve, të cilat mund të shërojnë sëmundje të ndryshme. Perdoret kryesisht për të përmirësuar imunitetin dhe funksionimin e muskujve. E lehtë për t'u përdorur për vetë-trajtim në shtëpi. Produkti përbëhet nga kupa, pompë thithëse. Permban 6 kupa.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
MĂ«nyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.