Karroce MIA set

Kodi: 1002101
81,000 L 


Sasia:


Karroce per femije KARA Karakteristrikat dhe produktet eksta: -jastëk të butë të trupit -frena në rrotat e pasme -rrip sigurimi me 5 pika -me mbulesë per këmbët -dorezë per rregullimin e lartësise -mbajtese per te porsalindur me mbulesë -cante per nenat per produktet e femijes -mbulese kunder ujit -rrjete kunder mushkonjave -bazë e rregullueshme dhe ventilim -frena -strehe me hapje ventilimi dhe xhep -shporta e blerjes me xhep -lehtë e palosshme

nga Lorelli

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.