Karroce FOXY me mbulese kembesh

Kodi: 1002052
11,300 L 


Sasia:


Kjo karroce është e përshtatshme për shëtitjet e gjata në ditët e ngrohta të verës. Mbështetëse shumë-pozicionale dhe tendë. Shporta e madhe e blerjes është një avantazh i padiskutueshëm. Stroller mund të përfshihet me një dorë në përmasa kompakte, gjë që e bën jashtëzakonisht të përshtatshme për mbajtjen. Grupi i moshave është deri në 15 kg. Ofrohet në varg ngjyra të ndryshme me pulla tërheqëse që do të tërheqin sytë e çdo fëmije të vogël.

nga Lorelli

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.