Karroce per binjake Twin

Kodi: 10020071204
21,200 L 


Sasia:


Gëzimi i binjakeve është i dyfishtë dhe kjo është karroca për ta. Megjithatë, shumë nga fëmijët mund të jenë të ndryshëm, dhe secili prej tyre kerkon rehati ndryshe dhe për këtë arsye vendet e karrocës janë krejtësisht të pavarura nga njëri-tjetri, së bashku me pozicionet e ndryshme që mund të arrini me secilën prej tyre. karroca është e përshtatshme për të dy stinët e verës dhe dimrit dhe përparësia e saj më e madhe është se ajo mund të paloset duke përdorur vetëm një dorë pa shumë përpjekje. S

nga Lorelli

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.