KARRIGE PORTATIVE + SHEZLLONG

Kodi: 09720201
5,900 L 


Sasia:


Nje karrige qe mund ta merrni kudo me vete! Gjate udhetimeve tuaja,kjo karrige cmontohet per te zene fare pak vend ne makinen tuaj. Merr pozicione te ndryshme, duke u shtrire per rehatine dhe relaksin tuaj!


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.