DERMA ROLLER

Kodi: 01DR
1,500 L 


Sasia:


Derma roller eshte nje paisje me mikrogjelpera e cila ngacmon lekuren duke ber te mundur prodhimin e qelizave te reja dhe kolagjenit. Mund te perdoret per fytyren,per skalpin e kokes dhe trupin. Ndihmon ne pastrimin nga:Shenjat e akneve.Njollat e diellit .Rrudhat.Strijat.Celuliti.Renien e flokeve etj.Nuk sygjerohet te perdoret ne fytyrat shume delikate,te holla,me akne dhe me kapilare.0.2-1 mm perdoret per fytyren, 2-2.5 mm per trupin.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.