Suport dhe stabilizues per gjunjet Power Knee

Kodi: 005080
1,990 L 


Sasia:


Ky produkt nuk mund te porositet!

Gjunje te fuqishem dhe te mbrojtur! Power Knee ju bën të ndjeheni të lehtë, duke ju lejuar të ngrini secilin gju lehtësisht ndërsa mereni me aktivitetet tuaja. Ky produkt ofron suport dhe mbrojtje per gjunjet tuaja kur beni ulje ngritje. Ndihmon per te reduktuar peshen ne ligamentet, redukton mundesine qe ju mund te keni pasoja nga sforcimi i tepert dhe nga pesha, ndihmon ne ngjitjen e shkalleve, e rregullueshme sipas madhesise se gjurit. Material ultra rezistent.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.