Vortex Shaker Mikser i pijeve

Kodi: 0022601
2,390 L 


Sasia:


Ky mikser i pijeve portative bën çdo miksim qe deshironi.Është një dhuratë e madhe për çdo sportiv per te miksuar proteinat para se te filloni fitnesin. Mund te miksoni produkte ne forme pluhuri, perzierje qumesht kakao e shum miksime te tjera ne vetem 20 sekonda! Paisja eshte me dy bateri te thjeshta dhe ka konsum shume te reduktuar.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.