KASETOFON LONG-BODY USB-MP3-BT MODEL 6212

Kodi: 00007775
1,900 L 


Sasia:


Stereo e integruar FM akordohet me çdo stacion radio që dëshironi Degjoni kudo dhe me cilesi te larte te zerit kenget qe keni ruajtur ne USB-e! Hyrja AUX sherben për të lidhur telefonin tuaj celular ose pajisje tjetër audio me një kabllo Perdorimi eshte shume i thjeshte! Ju mund te ndryshoni volumin e zerit dhe ekrani LED eshte shume orientues Numrat nga 1 në 10 sherbejne për te zgjedhur skedaret ose dosjet Perfshihet ora digjitale, butonat ON / OFF, Play, Stop, Pause, Equalizer etj


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.