Suport per kycin e dores

Kodi: support123
900 L 


Sasia:


Suport per kycin e dores, permban 2 cope. Korse najlon per kycin e dores. Të rehatshme per tu mjaftur veshur gjate dites. Përshtatet me cdo dore. Ofron mbështetje për kyçin e dores. Bërë nga përzierje neoprene Siguron mbështetje jo të kufizuar, kompresim dhe ngrohtësi Mirëmban gamë të plotë të lëvizjes për kycet e dobëta ose të dëmtuara. Shume efikase per ne palester ose kur luani volleyball.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.