Kufje me wireless S700

Kodi: s700pan
2,500 L 


Sasia:


Kufje me wireless S700. Wireless Stereo Super Bass Wireless 4.2 edition USB charge: DC5VIN FM Frequency: 87.5 - 108MHz Frequency: 50HZ - 20KHz Wireless frequency: 2.401 - 2.480GHz Call Duration: 6hours Wireless distance: 10meters Output Power: 35mW Charging time: 2 Hours Operation Hours: 6 Hours


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.