- 11 %

MAKINE ME BATERI MERCEDES G CLASS

Kodi: pan2708b
39,900 L 
45,000 L


Ngjyra

Sasia:


Mercedes G 63 AMG per femije. Eshtë një spektakel i vërtetë, e sigurt dhe është krenaria dhe gëzimi i çdo fëmije! Nje nderthurje origjinale e Mercedesit G CLASS loder me ate te shkalles se madhe per te medhenj, gje qe e ben ate nje dhurate ideale per cdo rast! E paisur me telekomande, MP3, Fishe AUX, rrip sigurimi, sedile lekure, Goma EVE, Drita funksionale LED etj. Shpejtësi të lartë: 5 - 7 km /orë, bateri 12 V dhe elektromotorë të fuqishëm, Dimensionet: 135 x 66 x 60 cm.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.