Lares natyral me ph Jo acid.Ph 5-5.5

Kodi: dq11
1,400 L 


Sasia:


Ky produkt nuk mund te porositet!

Per nje rutine perkujdesi te shendetshme per lekuren tuaj nje nga hapat me te rendesishem eshte pastrimi i lekures! Sigurohuni te perdorni produktin e duhur! 🌸 Nje lares natyral me ph Jo acid.Ph 5-5.5. 🌸 Nese lekura juaj eshte me tendence yndyre,pore te zmadhuara,tendence akneike dhe pika te zeza eshte shume e rendesishem te perdorni nje produkt antibakterial dhe seborregullues. 🌸 Nje nga laresit me te preferuar te klienteve tane me keto specifika lëkure eshte laresi shkume me klorofil. 🌸


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.