Kremi antirrudhe me spf

Kodi: dn5690
2,300 L 


Sasia:Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

SPF 50+

Kundradiell fytyre Velvet Waterproof Technology SPF 50+
Mbrojtes
Antirrudhe,
Rigjenerues Ushqyes 
Totalishte bimor.
Kundradielli mbron ne maximum lekuren tuaj nga rrezet e diellit njekohesishte rrit elasticitetin e lekures, ushqen ,e mban ate te bute duke mos e lene ate te shkelqej nga yndyra .
INGREDIENTET: gjalp monoi,gjalp kakao,gjalp karite,gjalp Shea,gjalp mango,ekstrakte bimesh,vitamina B5,E, alandoine, ekstrakte natyrale antidoksiduese dhe antiflaumatore.

Kundradielli eshte transparent,perthithet shpejte nga lekura dhe nuk le shenja te bardha
Mbron qelizat nga rrezet e demshme te diellit, UVA dhe UVB.
Rigjeneron lekuren dhe e mbron ate nga pakja e parakohshme .
I pershtatshem per te gjitha moshat
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.