Krem Eko Ushqyes Dhe Hidratues

Kodi: dn2601
1,500 L 


Sasia:


Nuk ka rendesi nese lekura eshte e thate apo me yndyre, lekura duhet te jete perhere e hidratuar, ne cdo moshe. Ajo cfare ka me shume rendesi eshte te zgjidhni produktin e duhur per lekuren tuaj. Ne kemi sjell kremin ekonomik I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures. Handmade,100% natyral dhe i freket. Super ekonomik dhe ushqyes, hidraton lekuren dhe rrit elasticitetin e saj. Me vaj bajamesh, vitamin E, uje lulesh dhe kolagjen. Eshte ajo cka I duhet lekures per te qene e shendetshme dhe pl


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.