Krem per duart + Lip Balm per buzet

Kodi: dn2010
1,000 L 


Produkti

Sasia:


Krem per duart tuaja i pasur me vajra bimore, gjalp bimore, ekstrakte mendafshi, vitamina, jarge kermilli dhe kolagjen. Kremi ushqen, rigjeneron lekuren tuaj dhe krijon shtrese mbrojtjeje ndj temperaturave ekstreme dhe detergjenteve. Lip Balm per buzet tuaja i pasur me gjalp bimor, vajra bimore, gjalp kakao, vitamina dhe vaj esencial. Zbut dhe rigjeneron buzet e plasaritura.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.