Masazhuesi me gure zhad

Kodi: dn1919a
1,500 L 


Sasia:


Rolleri jeshil i njohur tashme dhe me perdorim te gjere .Perdoret cdo darke pasi keni pastruar mire fytyren dhe kemi vendosur kremin tuaj hidratues.Perdoret duke masazhuar lekuren nga poshte lart per nje efekt antirrudhe, rigjenerues dhe qetesues.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Masazhuesi me gure zhad.

Do te ndjeni se kremi perthithet me mire dhe lekura ka me shume gjalleri.
Pervec efektit ne lekure do te keni ndjesi super RELAXUESE! 
•Per zonen e syve, enjtje dhe rrudha do te jete shpetimi juaj. Pasi aplikohet kremi i syve, behet masazh per disa minuta. Do te ndjeni ulje te qeskave, reduktim te rratheve ,rrudhave dhe zgjim te lekures shume shpejt
Disa nga perfitimet te tij:
-Nxit qarkullimin e gjakut 
-Rrit elasticitetin e lekures
-Qeteson qeskat e syve, lufton rrathet e zinj dhe rrudhat e para.
-Nxit prodhimin e kolagjenit ne lekure
-Zvogelon poret e zmadhuara
-Redukton shenjat e akneve.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.