Gjalpi shea

Kodi: dn090
1,200 L 


Sasia:


Gjalpi shea sekreti i bukurise se grave afrikane te cilat e perdorin ate qe ne moshe te re per te mbrojtur lekuren. •E pasur me kreatine , vitamina A, D, E dhe F te cilat nxisin rigjenerimin e lekures, zbusin dhe ristrukturojne lekuren e demtuar. •Mund te perdoret si balsam buzesh ose si krem per ​​duart e plasaritura dhe te thata.Eshte produkt anti-plakje i shkelqyer.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Gjalpi Shea

Gjalpi shea sekreti i bukurise se grave afrikane te cilat e perdorin ate qe ne moshe te re per te mbrojtur lekuren
•E pasur me kreatine , vitamina A, D, E dhe F te cilat nxisin rigjenerimin e lekures, zbusin dhe ristrukturojne lekuren e demtuar. 
•Mund te perdoret si balsam buzesh ose si krem per ??duart e plasaritura dhe te thata.
Eshte produkt anti-plakje i shkelqyer. Perdoret nga lekurat delikate dhe me kapilare. 
Ushqen dhe rikthen bukurine e flokeve tuaj, zgjat, forcon dhe mbron ngjyren e flokeve. 
Ideal per floke te thate, te brishte.
•Sherben edhe per te trajtuar probleme te lekures te tilla si ekzema, psoriasis, një pickim insektesh, acarime ose çarje.
•Gjalpi Shea mund të lehtësojë muskujt e lodhur pas një stërvitje të mirë, në sajë të veprimeve anti-inflamatore. 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.