Furca Kabuki 03 nga PuroBIO

Kodi: dn0100
2,250 L 


Sasia:


Furca Kabuki 03 nga PuroBIO, partnerja me e mire e BB Cream dhe Fondatines Sublime! Fijet super te ngjeshura nuk thithin produktin, bejne te mundur efekt mbulues maksimal, dhe ne te njejten kohe edhe shume natyral. Aplikimi behet shume i lehte me furcen 03


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.