Vaj per strijat

Kodi: dn0087
2,500 L 


Sasia:


Perzierje magjike e vajrave bimore dhe vitaminave.Super natyral dhe te fresket i cili i ben te padukshme strijat dhe eshte i pasur me : Vajra bimore, gjalp bimor, xhel aloe vera dhe vajra esencial.Perdoret dy here ne dite ne lekure te paster.I ben transparente strijat, rrit elasticitetin dhe ushqen lekuren.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.