Trajtim italian kundra renies se flokeve DELIFAB

Kodi: cfo2601
2,690 L 


Lloji

Sasia:


Nese keni renie flokesh dhe nuk keni gjetur zgjidhje, mos nguro ti japesh fund renies me kombinimin fantastik italian Delifab Integra - kapsula nga goja + LIPOR KRIN Anticaduta (locion per lyerje te skalpit). Keto jane 2 produktet e zgjedhura nga dermatologet italiane per renien e flokeve. Efikasitet i provuar. Produkte te sigurta. Pa efekte anesore. Lexoni detajet e perdorimit me poshte.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Detaje

Produktet mund te perdoren vec e vec ose sebashku per nje efekt me te forte dhe imediat ne nderprerjen e renies se flokeve.
 
1. Kapsula italiane Delifab Integra, Integrator ushqimor per forcimin e flokeve dhe thonjeve.
Permban zinc, biotine, cisteine dhe ekstrakte te Serrenoas, ekstrakte te Verde & Vite Rossa. Paketa permban 20 Kapsula. Perdoret 1 deri ne 2 kapsula ne dite, pas ushqimit, ne varesi te sasise se renies se flokeve. 
 
2. Lipor krin
Solucion me baze te ekstrakteve vegetale dhe vitaminave.
Aplikohet me pika tek floket e thate ose pak te lagur duke i masazhuar lehtesisht. Nuk shpelahet por mbahet ne floke duke dhene butesi dhe shkelqim.
Permban vaj bajameje, acid azelaic, vaj te pasapunifikuar, pantenol alantoine, tea tree oil, vitamine B6, vitamine E, ekstrakt rosmarine, kafeine, filter solar.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.