Mikrokapsula kolagjeni

Kodi: cenk11
2,700 L 


Sasia:


Collagen Encapsulations 💊💊 Mikrokapsula kolagjeni tĂ« perftuara nga luspat e peshkut!🐟 Serumi pĂ«rbĂ«het nga kapsula me marine collagen, vaj ushques i thatĂ« dhe acid hyaluronic. Kjo mikrokapsulĂ« ndihmon nĂ« ruajtjen dhe mbrojtjen e kolagjenit duke realizuar depĂ«rtim tĂ« menjĂ«hershĂ«m ne lĂ«kuren tone! Liron substancĂ«n aktive tĂ« kolagjenit tĂ« peshkut nderkohe ushqen lĂ«kurĂ«n me vajin e imĂ«t qw permban! AntirrudhĂ«, hidratues, jep shkĂ«lqim dhe elasticitet, rigjeneron lĂ«kurĂ«n e thatĂ« dhe tĂ« demtuar , n


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
MĂ«nyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.