- 47 %

Avira Antivirus Pro 2018 – 1 PC /2 Vjetore 2 PC /1

Kodi: ccl001k
2,565 L 
4,858 L


Sasia:


“Mbrojtja më e mirë ndaj sulmeve kibernetike. Siguroni identitetin, financat dhe të dhena të tjera privatë tuaja me Avira pa ndikuar në përformancen e kompjuterit tuaj. ” Produkti ofrohet në format Certifikate Produkti bashkë me instruksionet e instalimit, lëvrimi është elektronik me email. Vizitoni çdo faqe, shkarkoni cdo dokument, lundroni në internet me siguri të plote.Nuk keni pse shqetësoheni më për viruse.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.