- 31 %

Shperndaje me:

Fustan


6,500 L
4,500 L [33.2 €]
*Te gjitha cmimet perfshijne TVSH. Cmimet jane ne leke te reja.

Fustan per femra Vila


Sasia:


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.
SSL
Dëshiron të njihesh i pari
me ofertat tona?
Abonohu këtu dhe përfito
5% zbritje në porosinë e parë!