Pecete e lagur me logon e restorantit

Kodi: alb07
50 L 


Sasia:


Menyra me e re per te pastruar duart mbasi konsumoni ushqimin ne restorant, peceta dhe lengu pastrues ndodhen brenda ne rrethoren si ne foto, mjafton ta shtypni dhe peceta del lart. Mund te behet me logon e lokalit ose restorantit tuaj. 1 kuti = 50 cope Per sasi cmim i diskutueshem.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.