Altoparlant me Bluetooth AWEI

Kodi: Y280
5,900 L 


Sasia:


Ky është inovacioni më i ri i AWEI-t 2018 me altoparlant të përsosur për pushimet tona verore. Gëzoni muzikën e mirë dhe keni një burim të fuqishëm portativ në qoftë se keni mbaruar baterinë e telefonit tuaj! 1.USB Audio Card, të jeni në gjendje të lidhni dy pajisje në të njëjtën kohë. 2.I Papershkrueshem nga pëlhurat dhe rezistent nga uji i shiut (anti spash) ideal për në natyrë. 3. Mikrofoni i integruar, i ndjeshëm i lartë, ju mund t'i përgjigjeni thirrjes me ndërhyrje nga boksi, sikur jen

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.