- 17 %

SMART BRACELET XIAOMI MI BAND 4

Kodi: XMB4
4,950 L 
5,990 L


Sasia:


Xiaomi rikthehet me nje perle te re ineligjente, Smart Mi Band4 ! Ora inteligjente është në gjendje të mbajë gjurmët e 6 aktiviteteve sportive: vrapim brenda dhe në natyrë, ecje, çiklizëm, ushtrime të përgjithshme dhe madje edhe not! Në fakt, Mi Band 4 është i pajisur me mates thellesie 5ATM (deri në 50 metra), gjë që e bën atë të përdorshëm edhe për not, për më tepër! Software është në gjendje të bëjë dallimin midis stileve të ndryshme të notit (siç është stili i lirë, flutur etj...).

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

SMART BRACELET XIAOMI MI BAND 4

Sigurisht, ekziston edhe një sensor për zbulimin e rrahjeve të zemrës dhe analizën e gjumit. Lidhja me smartphone është përmes Bluetooth (çipi në bord është tip 5.0). Autonomia e energjisë duhet të arrijë deri në 20 ditë falë një baterie 135 mAh.. Matjet do të bëhen falë pranisë së akselerometrit dhe gyroskopit. Smart MI BAND 4 eshte nje dhurate ideale.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.