Smart Bracelet XIAOMI Mi Band 2

Kodi: XMB2
3,690 L 


Sasia:


Xiaomi Mi Band 2 është një byzylyk i zgjuar për ju, veçanërisht për të dashuruarit e sportit.Per android dhe iOS.Mi Band 2 regjistron çdo moment që qëndron me ju. Vetëm për të jetuar një jetë me të shëndetshme me të!


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Smart Bracelet XIAOMI Mi Band 2

Xiaomi Mi Band 2 është një byzylyk i zgjuar për ju, veçanërisht për të dashuruarit e sportit.Per android dhe iOS.
Me te mund te dini se sa hapa keni marrë, sa kalori keni konsumuar dhe sa larg keni arritur.Kur vishni byzylykun për të bërë stërvitje, të tilla si drejtimi, ngjitja, kalorite, oksigjeni ne gjak, rrahjet e zemres,  të gjitha këto të dhëna mund të sinkronizohen dhe të analizohen në telefonin tuaj celular. Kur fle, do të monitorojë gjumin tuaj. Gjithashtu mund t'ju zgjojë duke vibruar.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.