- 8 %

Android TV X96 mini

Kodi: X96mini
5,999 L 
6,490 L


Sasia:


Android TV X96 mini 4K [Hardware i fuqishëm] - Frekuencë ultra të lartë, ju siguron ultra shpejtësi profesionale të përpunimit grafik. 2 GB DDR3 RAM 16 GB ROM eMMC ju jep shume argëtimin. Përdoruesit mund të shkarkojnë, instalojnë ose çinstalojnë me lehtësi qindra programe të lira, lojëra dhe programe aplikimi. [High Quality] që ju ofron shikim të definicionit të lartë dhe rrjedhshmeri të video. E lehte per tu perdorur, mjafton te vendosni fishen e internetit dhe mund te lundroni ne TV tuaj.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Android TV X96 mini

Sistemi i Operimit: Android 7.1.2
CPU: Amlogic Quad Core ARM Cortex A53 @ 2GHz
GPU: Penti-core Mali-450MP GPU në 750MHz. SDRAM: 1GB DDR3. FLASH: 8GB EMMC Flash
WiFi: E ndërtuar në 2.4G WiFi . Fuqia: DC 5V / 2A. Treguesi LED: ne pune Blu; Standby: Kuq
Dekodë video: H.265 4K @ 60fps 10btis, VP9 Profile 2, H.264 4K @ 30fps, AVS + 1080P @ 60fps
Formati i Decoder-it: HD MPEG1 / 2/4, H.264, H.265, HD AVC / VC-1, RM / RMVB, Xvid / DivX3 / 4/5/6, RealVideo8 / 9/10, VP9
Media Format mbështetës: Avi / Rm / Rmvb / Ts / Mkv / Mov / ISO / wmv / asf / flv / dat / mpg / mpeg / Mov / mp4. Formati i imazhit: HD JPEG, BMP, GIF, PNG, TIF
I / O: 1x HDMI, 1x AV OUT, 2x USB, 1x incizues IR, 1x KARTELA RJ45,1x TF
gjuha: anglisht, frëngjisht, gjermanisht, spanjisht, italisht etj. gjuhë multilaterale
Aplikacionet: Aplikacionet shkarkohen lirisht nga tregu android, dyqani i aplikacioneve amazon etj.
Biseda Online,  thirrjen video Skype, MSN, facebook, etj
Paketa e perfshire. 1 x X96 Mini Android TV Box. 1 x përshtatës i fuqisë (5V 2A). 1 x Telekomande Control IR. 1 x kabllo HDMI. 1 x Manuali i Përdorimit.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.