Elektrik Grill

Kodi: W006
1,990 L 


Sasia:


Elektik Grill. Tani dreka është e garantuar dhe eko per natyren, duke ofruar një cilësi të lartë dhe përvojë relaksuese Barbecue. Fuqia: 2000 Watt. 110V/220V , 50-60HZ, Dimensionet e pjastres ku nxehet: 380 x 230mm, Dimensionet e pergjithshme: 50 x 36 x 51 cm. Elemente ngrohëse ne çelik inox, e lehtë për t'u pastruar, kontroll automatik me termostat. Përdorim per shtëpi dhe kopshte. Peshë të lehtë kështu që është e lehtë për të marrë me vete kudo që të shkoni.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.