LLAMBA INTELIGJENTE LED ME WIFI

Kodi: W-MAGIC
1,990 L 


Sasia:


LLAMBA LED SHUMENGJYRESHE ME WIFI 4.5 W. Punon vetëm me rrjetin Wi-Fi. Nuk kërkohet shkence, thjesht futni fjalëkalimin tuaj Wi-Fi në aplikacionin Magic Home Pro për t'u lidhur me rrjetin tuaj në shtëpi. Ndriçon muzikën tuaj të preferuar dhe shijon çdo rrahje të plotë te ndryshimit te ngjyrave sipas muzikes. Personalizoni ngjyrën tuaj të preferuar dhe përshtatni ndriçimin bazuar në nevojat tuaja në mjedise të ndryshme. Ju gjithashtu mund të krijoni oraret për t'u aktivizuar / çaktivizuar sipas k

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.