BABY MONITOR

Kodi: VB602
7,900 L 


Sasia:


Tani bebi juaj do te jete gjithmone i sigurt!


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

BABY MONITOR

 Baby monitor portativ. Tani bebi juaj do te jete gjithmone i sigurt! Monitorimi i temperaturës, 8 ninulla per ta ven bebin ne gjume, vizion automatik per natën, sinjal dixhital me rreze të gjatë, monitor me ngjyra, jetëgjatësi e baterisë (8 orë në modalitetin Vox), ka gjuhet (anglisht / frëngjisht / spanjisht / italisht / gjermanisht), ju mban ne dijeni per temperaturën e dhomës së foshnjës gjatë gjithë ditës pa u shqetësuar! Audio me dy drejtime midis kamerës dhe monitorit, mund të bisedoni me fëmijën.Transmeton deri ne 50 metra ne hapsira me pengesa dhe deri 260 metra jashte shtepise. Pa interferenca me aparatet e tjera dixhitale.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.