ZILE DERE SMART WIFI DOOR BELL

Kodi: V101
12,000 L 


Sasia:


ZILE DERE SMART WIFI DOOR BELL , kontrollohet nga smartphoni juaj ne distance. Android IOS APP. Lehtë për t'u instaluar dhe përdorur. * Cilësia e imazhit HD 720P, night vision, këndi i shikimit të kamerës mbulon 166 °. * Konsumi i ultë i energjisë, bateri te rikarikueshme me kohë të gjatë gatishmërie. * I papërshkueshëm nga shiu, * Ben foto dhe video incizim. Madhësia e artikullit: 144 * 74 * 32mm


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.