- 38 %

Abazhur me projeksion yjesh, unicorn

Kodi: UNICORN1
1,200 L 
1,950 L


Sasia:


Abazhur me projeksion yjesh dhe unicorn. Dhoma e femijes tuaj do te duket si ne hapsire. Abazhuri mbulon komplet siperfaqen e dhomes dhe femija juaj do te beje nje gjume te rehatshem, pasi yjet qe projektohen ne tavan do te krijojne nje ambjent relaksues dhe qetesues. Funksionon me bateri ose me prize pasi permban vendin e fishes.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.