Mini Dron me kamera PHANTASM

Kodi: TY-T6
10,750 L 


Ngjyra

Sasia:


Super Droni PHANTASM. Koha fluturimit 18 minuta e cila është e përkryer për tifozët e ketyre aksesoreve modern. Modaliteti i shpejtësisë H / L dhe funksioni 3D qe lejon Dronin te beje saltro për të përjetuar një loje fluturuese fantastike. 2.4G 4CH transmetues dhe 6-aks për kontrollin tuaj të lehtë dhe të qëndrueshme. Dritat e forta LED mund të identifikojnë qartë drejtimin gjatë natës, dhe të rrisin më shumë kënaqësi. Modaliteti i mbajtjes se paisjes ne lartësi e bën më të lehtë kontrollin e d

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Mini Dron me kamera PHANTASM

 Super Droni PHANTASM. Modaliteti i mbajtjes se paisjes ne lartësi e bën më të lehtë kontrollin e dronit për nje fillestar. Me një funksion kyç automatik të kthimit, droni mund të gjejë rrugën lehtë per në shtëpi.TY-T6 RC Drone. Kontrolluesi i largët: 2.4G 4CH Distanca e kontrollit: Funksionet: Fluturimi anësor, majtas / djathtas, lart / poshtë, përpara / prapa, rrokullisje 3D, kthim automatik Bateria: 3.7V 1200mAh. Koha e fluturimit: rreth 18 minuta Koha e karikimit: Rreth 90 minuta. Madhësia e produktit: 310 * 310 * 85mm Pesha e produktit (përfshirë baterinë): 131g
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.