TV SAMSUNG 43" UE43RU7172UXXH

Kodi: TV003
69,990 L 


Sasia:


Screen Size 43'', Display Technology LED, Rsolution Ultra HD 4K (3840 x2160), Refreshing the image 1400 PQI, Contrast Mega Contrast, HDR10+, UHD Dimming, Dynamic Crystal Color. Smart TV, Operativ System TIZEN, Processor UHD Processor, Quad Core. Connectivity Wi-Fi, LAN, SPEACER OUTPUT Dolby Digital Plus, Built-in Tuner DVB-T2, DVB-S2, HDMI 3 hyrje, 2 USB.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.